Hakkımızda
Ticodie® Hakkında
Türkiye - Kayseri Merkezli ticodie.com.tr & ticodie.com; 2016 yılından bu yana Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama, yazılım hizmetleri, marka tescil gibi hizmetlerde uluslararası bilişim sektöründe hizmet vermektedir.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri ve yazılım hizmetleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz iade garantisi vermekteyiz.
Uluslararası web hosting ve yazılım sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.