Türkiye VDS/VPS Sunucu

Dedicated IP
Dedicated IP
Full Root Access
Full Root Yetkisi
SSD Disk Drives
SSD Disk Sunucular
100 MB/S Network
100 MB/S Network

Türkiye Sunucular

Paket İşlemci Ram Disk Alanı Trafik Satın Al
TR TD#01 1 vCpu 2 GB DDR3 20GB Sınırsız 24,99 ₺ Satın Al
TR TD#02 2 vCpu 4 GB DDR3 40GB Sınırsız 44,99 ₺ Satın Al
TR TD#03 2 vCpu 8 GB DDR3 80GB Sınırsız 78,99 ₺ Satın Al
TR TD#04 4 vCpu 16 GB DDR3 160GB Sınırsız 150,00 ₺ Satın Al
TR TD#05 8 vCpu 32 GB DDR3 240GB Sınırsız 265,00 ₺ Satın Al

Ek Hizmet Ücretleri

services

Sıkça Sorulan Sorular

VPS 15 Dakika içinde aktif olmakta. Ücretsiz panel istenildiği taktirde VPS teslimat süresi 1-2 saat aralığında değişmektedir. VDS sunucu siparişlerinin onaylanmasının ardından aynı gün içerisinde ( 24 Saat ) kurulum tamamlanıp müşterilerimize teslim edilmektedir.

Paylaşımlı hosting sunucularıda değiştirilemeyecek fonkisyonlar vardır.Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz.Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.

Alınan her VDS sunucu içinde ücretsiz olarak Plesk ya da CPanel kontrol yönetimi bulunmaktadır. Sunucu üzerinde otomatik şekilde Linux işletim sistemi içinde Apache Web Sunucusu ya da Litespeed Web Sunucu kurulu olacaktır. Windows tarafında ise IIS Web Sunucu kullanıma hazır şekildedir. İstendiği takdirde MySQL VDS Sunucu, Wordpress VDS Sunucu ya da MSSQL VDS sunucu uygulamaları oluşturabilirsiniz. VHost teknik destek ekibi, sizlere sunucular hakkında en detaylı bilgileri vererek, ihtiyacınız olan sunucu önerilerini sunarak, taleplerinizi profesyonelce karşılamaktadır.

Bu miktar tamamen sizin sitelerinizin hitlerine ve kaynak tüketimlerine bağlı bir miktardır.İster tek bir siteniz olsun, ister onlarca siteniz olsun, iyi optimize edilmiş siteler ile farklı paketler üzerinde günlük ortalama 5K ile 15K hitleri bulunan sitelerinizin yayınlarını yapabilirsiniz.Siteleriniz sunucuya ne kadar az yük verir ise sizin performans oranınız o seviyede artacaktır.